Sofer TIR Comunitate

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Sofer TIR (camioane 22 tone) comunitate.
Transport produse alimentare si nealimentare in tarile din UE
Conditii salariale: 1500 /luna
Angajarea se face pe o filiala a companiei, din Slovacia
Programul de lucru: 3 saptamani cu 1 saptamana acasa
Informatii telefon 0753410457,
Cv se primesc pe site-ul My Job sau direct pe email group_670@azet.sk

CERINTE

Pasaport European+Permis de Conducere European C+CE + Atestat de pregatirea Profesionala pentru marfa , forma E-95 + CIP, cartela degitala pentru Tahograf.
Detinerea unui certificat de pregatire profesionala (CPC)
Experienta recenta si relevanta in domeniu
Experienta necesara: minim 2 ani
experienta relevanta pe o pozitie similara;
licenta ADR constituie avantaj
permis de conducere cat C+E;
limba engleza sau germana : nivel mediu;
Prezinta avantaj limba Slovaca sau maghiara
profesionalism;

Companie infiintata in Slovacia care activeaza in toata Europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.