Operator montaj Ind.Auto

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatori montaj La Faurecia,Peugeot,Citroen
Locatia :Bratislava,Lozorno Trnava.
Cerinte - Dexteritate manuala si dorinta de a lucra, cunostinte minime de matematica.Se dau teste Psihologice.
Seriozitate, Corectitudine
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Lucratorii pentru : Operator montaj Industrie Auto;Se fabrica aututurisme,lucru in picioare la linii automatizate,
Pe urmatoarele posturi:Calificati sau necalificati in taiere tabla, sudura tabla, vopsire-lacuire, montare.(Se scriu teste)
Locatie: Bratislava sau Trnava (sau localitatile invecinate)- Slovacia
Perioada contractualPe minim 3 luni – posibilitate de contract pe o perioada nedeterminata
Varsta: Cuprinsa intre 18-45 ani
Salariu: 634 BrutAproximativ 2,4-2,5pe ora net + bonuri de masa (de luni pana vineri un bon de masa care se iau odata pe luna odata cu plata salariilor;
Program de lucru: 8 ore pe zi in 3 schimburi

CERINTE

Avantaje: - Nu este necesara cunoasterea limbii suficient notiunile de baza care prezinta avantaj. Cazarea asigurata.
Cu mancarea se vor gospodari individual iar Dupa o saptamana lucrata se acorda avans pentru mancare in valoare de 30 de euro care se retine din salar.
- Potrivit pentru cupluri si grupuri si persoane individuale.
Transport :Din Romania GRATUIT – asigurat de angajator se pateste o coplata de 15 euro.
Taxa de consultanta 70 euro(atat taxa de consultanta cat si coplata la transport se achita in ziua plecarii si imbarcarii catre locul de munca,Grupul este insotit de delegatul firmei.
Mai multe detalii si inscrieri la telefon 0720742657sau pe email group_670@azet.sk

BENEFICII OFERITE

Se acorda Bonusuri:prezenta,eficienta si deplasare,Spor de noapte.

Companie infiintata in Slovacia care activeaza in toata Europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.