Muncitori pentru producerea aparatelor de climatizare

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma din Slovacia cauta muncitori pentru producerea aparatelor de climatizare,pentru punctul de lucru din Mikulov, Cehia.
Se poate castiga la 180 de ore lucrate 700 euro pe luna,la 200 de ore lucrate 800 de euro pe luna.

CERINTE

Varsta cuprinsa intre 18 si 45 de ani
Stare de sanatate buna,fara antecedente penale,
Informatii tel 0720742657 sau 0743994260,cat si pe pe email group_670@azet.sk

BENEFICII OFERITE

Avantaje: Se ofera
-Contract de munca perioada nedeterminata
-Transport gratuit din Romania
-Cazare gratuita
-Dupa o saptamana se aloca avans pentru mancare care se retine din salar
-Transport la locul de munca asigurat gratuit.
-Fara comision se plateste doar taxa de rezervare de 150 de lei.
Plecarea va avea locdin Arad.
Informatii si inscrieri la tel 0720742657sau pe email.

Companie infiintata in Slovacia care activeaza in toata Europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.