Muncitor tehnic constructii

Techkon s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea, organizarea si controlul teamului de monteuri.
Responsabilitatea pentru respectarea normelor de securitate si protectie a muncii.
Responsabilitate pentru derularea lucrarilor de constructii-montaje pana la terminarea acestora si predarea protocolara.
Responsabilitate pentru calitatea lucrarilor efectuate, respectarea normelor si disciplinei in munca.
Comunicarea cu subfurnizorii si managerul proiectului.
Coordinarea subfurnizorilor de materiale si lucrarilor de constructie.
Controlul documentelor pentru facturare.

CERINTE

- Locul de munca in Slovacia pe o perioada de aproximativ 1 an.
- Nu se necesita cunostinte de limba slovaca, dar ar fi un avantaj evntual cunostinte de limba engleza.
- Abilitati tehnice si organizatorice.
- Experienta in conducerea unui colectiv de muncitori este un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, reale posibilitati de dezvoltare alaturi de profesionisti si apoi desfasurarii similarei activitati in Romania, autoturism de serviciu, cazare etc.

Techkon s.r.o. este o societate de constructii specializata in domeniul hidroizolatiilor. Domeniul de activitate al societatii cuprinde livrari si montaje complete ale sistemelor de hidroizolatii pentru fundatii, acoperisuri, parcari, piscine si hidroizolatii in interior folosind diferite materiale. Un alt punct in domeniul nostru de activitate il constituie izolatiile termice si lucrarile de tinichigerie corespunzatoare. Asiguram consultanta tehnica specializata pentru proiecte noi de constructii si pentru proiecte de reconstructii.