Muncitor - fabrica de automobile modelele Peugeot si Citroen

ABA Outplacement Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru fabrica de automobile modelele Peugeot si Citroen din Slovacia recrutam

Post: Operator pe linia de asamblare in fabrica de automobile modelele Peugeot si Citroen
Locatia: TRNAVA – Zavar, Slovacia

CERINTE

Pana in 40 de ani, 170 inaltime, la fiecare 100 de barbati este posibil sa angajam si 10 femei

BENEFICII OFERITE

Ture: sistem de 2 ture– o saptamana ziua, urmatoarea saptamana dupa amiaza. Posibilitatea de ore suplimentare..

Orarul de lucru: 5:45 – 14:15, 14:15 – 22:15

Numarul de ore lucrate pe saptamana: 38, 75

Cazare: contra cost

Masa: se asigura tichete de masa

Echipament de de lucru: gratuit

Pauze: 3 pauze pe schimb

Dusuri

Lichide: 1,5 litri d elichide pe schimb

Salariul de baza net in perioada de proba este de: 390 euro
( salariul este dupa deducerea costurilor de cazare si impozitele aferente)

Salariul de baza net dupa perioada de proba este de: 450 euro

Perioada de proba : 3 luni

Bonusuri lunare si de performanta

Al 13 lea salariu : se acorda de 2 ori pe an

DESCRIEREA FIRMEI

- Consultanta pentru management si intrepinderi
- Administrare personal
recrutare si plasare forta de munca
- Sanatate si securitate in munca
- Marketing si studii de piata