Angajam operatori productie

SC XAWAX RECRUITNG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatori productie, asamblare, testare si ambalare LCD-uri

CERINTE

Studii minime: liceu sau scoala profesionala
Fara antecedente penale
Fara vicii
Apt de munca, nu figureaza cu boli cronice in evidenta medicului de familie (de ex: epilepsie, hernie de disc, hepatita C etc)
Cunostinte limba engleza, ceha sau slovaca constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Tarif orar: 3,2euro/ ora + 100 euro la salariu, insemnand 3,8 euro/ora
Diurna pentru fiecare tura lucrata: 1,75 euro din care masa costa 0,9 euro
Saptamanal avans 40 euro, incepand cu a doua saptamana
Transport la/de la locul de munca si din tara asigurat

Societatea XAWAX este formata din oameni specializati si experimentati in recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate. Dorim sa venim in sprijinul tuturor persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca in strainatate, oferind posturi disponibile in diverse categorii de activitate, bazate pe contracte individuale de munca.