INGINER SERVICE PERIFERICE - Slobozia

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de intretinere si reparatii pentru produsele vandute.
- Realizeaza vizite regulate la clienti pentru a vedea stadiul functional al echipamentului, in perioada de garantie.
- Activitati de intretinere pentru contractele de servicii echipamente periferice.
- Respecta termenele limita stabilite pentru interventiile tehnice.
- Realizeaza interventii tehnice /reparatii conform cu standardele de calitate ale companiei.

CERINTE

- Studii superioare tehnice.
- Pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic.
- Cunostinte bune de limba engleza pentru a intelege documentatia tehnica.
- Interes pentru echipamente birou-copiatoare, multifunctionale, echipamente profesionale.
- Carnet de conducere: B

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix incepand de la 300 EUR net pe cartea de munca, plus bonusuri si premieri in functie de performanta.
- Cursuri de calificare/certificare.
- Tichete de masa.
- Masina de serviciu
- Telefon mobil.

People Design ofera clientilor sai solutii personalizate de recrutare si identificare a potentialului oamenilor.

Clientul nostru este o companie dezvoltata la nivel national, ce asigura servicii complete de copiere, managementul documentelor si servicii tehnice de instalare si intretinere a echipamentelor de birou.

Pentru activitatea service dorim sa gasim ingineri pasionati de lucrul cu cele mai noi tehnologii pentru a ocupa postul de INGINER SERVICE Bucuresti.
www.peopledesign.ro