Director zonal vanzari - Ialomita

ISG Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza piata de desfacere si identifica noi clienti;
- urmareste derularea contractelor si recuperarea contravalorii marfurilor vandute.

CERINTE

- absolvent al unei facultati de agronomie sau biologie;
- experienta in distributia de marfuri;
- cunostinte tehnice in domeniul protectiei plantelor;
- excelente abilitati de comunicare si negociere, spirit de echipa, flexibilitate si dinamism;
- posesor permis de conducere categoia B;
- disponibilitate deplasare in teren;
- domiciliul stabil in judetul Ialomita.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Posibilitate cariera pe termen lung;
- Masina de serviciu, telefon de serviciu.

Firma mixta romano-austriaca ISG Romania este prezenta pe piata romaneasca din 1999. Incepandu-si activitatea in Ungaria si in Republica Ceha, in prezent ISG furnizeaza servicii specializate in domeniul resurselor umane in tarile Europei Centrale si de Est. ISG are astazi parteneri in Croatia, Cehia, Germania (Stuttgart, Frankfurt), Romania, Serbia, Slovacia, Slovenia. In Austria, ISG acopera intreg teritoriul prin reprezentantele sale din : Vienna, Villach, Graz, Tyrol, Salzbourg, St. Poelten si Wiener Neustadt.