CONTABIL

La Fantana SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si inregistreaza facturi, note de receptie, bonuri de consum,
- urmareste fluxul monetar si inregistreaza documente financiar contabile,
- ofera sprijin la intocmirea situatiilor de inchidere de luna, de trimestru si an,

CERINTE

- studii universitare economice sau student ID/ FR,
- minim 1 an experienta intr-o pozitie similara,
- cunostinte MS Office si a unui program de contabiliate
- experienta de lucru in cadrul unei companii cu numar mare de angajati
- cunoastere buna a limbii engleze,
- bune abilitati de comunicare si organizare,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- prezenta agreabila si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Lider national in servicii de distributie a apei prin sistemul water-cooler