Administrator tranzactii la Agentia Slobozia - jud.Ialomita

ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Romexterra Bank organizeaza (interviu) pentru ocuparea postului de administrator tranzactii la Agentia Slobozia - jud. Ialomita

CERINTE

Conditii de participare:
- Studii medii economice (Diploma de bacalaureat)
- Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara
- Abilitati operare PC: Windows
- Atentie deosebita la detalii
- Cunoasterea limbii engleze: nivel mediu
- Asumarea responsabilitatilor
- Abilitate de comunicare
- Flexibilitate

Avantaje:
- Studii postliceale economice (Colegiul bancar)
- Studii superioare economice
- Experienta in domeniul bancar
- Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor bancii, a instrumentelor de plata, a regulamentelor si procedurilor care guverneaza produsele bancii
- Detinerea de cunostinte generale din domeniul financiar – bancar
-Abilitati de relationare interpersonala

Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.