Administrator cont la Agentia Slobozia - Jud. Ialomita

ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Romexterra Bank organizeaza concurs (interviu) pentru ocuparea postului de administrator cont la Agentia Slobozia - Jud. Ialomita

CERINTE

Conditii de participare:
-Studii medii economice (Diploma de bacalaureat)
- Curs Sales Skills
- Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor, a instrumentelor de plata din piata bancara
- Abilitati operare PC
- Atentie deosebita la detalii
- Cunostinte PC
- Aptitudini deosebite de lucru cu clientul (Strong customer orientation)
- Organizat si capabil sa lucreze sub presiune
- Abilitati in rezolvarea problemelor

Avantaje:
- Studii postliceale economice
- Studii superioare economice
- Experienta in domeniul bancar
- Detinerea de cunostinte generale din domeniul financiar bancar
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala, preferabil engleza (nivel mediu)

Romexterra Bank S.A., held in proportion of 55.32% by MKB Bank, the third Hungarian bank, member of BayernLB from Germany.