Tehnician service si intretinere IT

Sc Decora Stil Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretine buna functionare a infrastructurii IT, instalare/dezinstalare de componente hardware;
- configurare si optimizare software: programe, calculatoare, retele, diagnosticare tehnica etc;
- asigura interventiile IT;
- administrare servere;
- efectueaza lucrari de cablare;
- alte activitati administrative;

CERINTE

- cunoasterea in detaliu a sistemelor de operare Windows, instalare si configurare SO, driveri, interfete de retea, asamblare/dezasamblare sisteme PC;
- cunoasterea pachetului MS Office, Photoshop;
- absolvent studii de specialitate;

BENEFICII OFERITE

- dupa interviu

SC Decora Stil Srl –firma importatoare si distribuitoare de materiale de constructii si finisaje pentru amenajari interioare cu o bogata experienta in domeniu , aflata intr-o continua dezvoltare , te invita sa te alaturi echipei noastre pentru a-ti construi o cariera intr-un mediu profesionist , dinamic si unde este promovat in permanenta un parteneriat benefic pentru clienti –firma –angajati – furnizori .