Team Sales Manager (Coordonator echipa vanzari directe)

Kiwi Finance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- atingerea obiectivelor - portofoliu clienti si volum credite plasate.
- recrutarea si selectia consultantilor de vanzari
- integrarea noilor consultanti in echipa de vanzari
- stabilirea obiectivelor de vanzari(zilnic, saptamanal, lunar) si a actiunilor necesare pentru atingerea acestora.
- monitorizarea activitatilor si a indicatorilor cheie de performanta ale consultantilor de vanzari
- mentinerea si cresterea motivatiei echipei prin practicarea unui stil de management adecvat orientat atat catre oameni cat si catre sarcini
- dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor(prospectare, vanzare, comunicare) consultantilor de vanzari prin training si coaching
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de buna colaborare cu parteneri bancari locali si cu angajatori strategici in zona alocata.

CERINTE

- doreste o cariera in domeniul brokerajului bancar
- are experienta de minim 1 an in conducerea echipelor de vanzari directe
- este persoana energica, ambitioasa, comunicativa
- are spirit intreprinzator
- are foarte bune abilitati de comunicare
- persevereaza in atingerea obiectivelor propuse.
- are disponibilitate pentru munca de teren ~50%

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, comision, beneficii (servicii medicale si stomatologice)
Mediu de lucru profesionist
Atmosfera de lucru placuta
Programe de dezvoltare profesionala
Baza materiala solida

KIWI FINANCE este lider pe piata de brokeraj bancar din Romania si una dintre cele mai dinamice si performante companii de servicii de consultanta bancara dedicate persoanelor fizice si juridice.

KIWI FINANCE numara peste 200 de consultanti si detine 9 sucursale in urmatoarele orase: Bucuresti, Timisoara, Constanta, Ploiesti, Brasov, Cluj-Napoca, Iasi, Campina, Slatina.

Deoarece ne aflam intr-un proces continuu de dezvoltare, suntem in permanenta cautare a oamenilor potriviti care sa se alature echipei noastre.

www.kiwifinance.ro