REPREZENTANT VANZARI - Campulung, Slatina

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai experienta in vanzari si cauti expansiune profesionala, tot ceea ce iti ramane de facut este sa te alaturi echipei noastre de profesionisti, care te va ajuta sa-ti atingi obiectivele profesionale. Te asteptam!
- promoveaza produsele companiei;
- gestioneaza portofoliul de clienti existenti;
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare prin gasirea de noi clienti;
- implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
- monitorizeaza derularea contractelor;
- elaboreaza rapoarte de vanzari;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta minim 1 an in vanzari;
Abilitati comunicare si interrelationare;
Dinamism, creativitate, initiativa;
Permis auto, cat. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon;
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere;
Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta

HR Consultanta angajeaza pentru clientul sau, Pay Store Srl, o divizie a Paypoint Plc United Kingdom, cea mai importanta companie din Anglia si Irlanda de Nord specializata in plati electronice si incarcare prepaid, reprezentanti de vanzari cu experienta relevanta in distributia FMCG.
Pay Store Srl deruleaza parteneriate directe cu Vodafone Romania si Orange Romania atat in ceea ce priveste cartelele reincarcabile cat si privind incarcarea electronica.
Pay Store Srl distribuie de asemenea toata gama de cartele Cosmote, Romtelecom precum si cartelele pentru convorbiri internationale Easycomm,Astral si Number One.
Pay Store Srl este cea mai mare companie specializata in servicii de plati electronice si distributie a cartelelor reincarcabile din Romania si numara in prezent peste 100 de angajati.

Persoanele interesate isi pot depune candidatura, mentionand pozitia pentru care aplica,
si pe fax la 0269/220.083 sau pe email la stefana.labusca@hrconsultanta.ro.