Reprezentant Ofertare

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru clientul nostru, companie multinationala un Reprezentant Ofertare pentru Departamentul Comercial.
Persoana care va ocupa acest post va avea urmatoarele responsabilitati:
- pregatirea si urmarirea ofertelor,
- pregatirea dosarelor pentru licitatii,
- actualizarea si corectarea informatiilor in SAP;
- asigurarea satisfactiei clientului.

CERINTE

- studii superioare tehnice sau in domeniul Economic;
- cunostinte operare PC (Excel, constituie un avantaj SAP);
- cunostinte avansate limba engleza;
- abilitati de comunicare;
- capacitatea de a rezolva probleme intr-un termen scurt.

BENEFICII OFERITE

- training on the job;
- posibilitati de dezvoltare intr-o echipa multinationala.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.