Ofiter Credit

SC CREDEX Finantari SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promoveaza produsele financiare ale companiei;
• Incheie contractele de credit si urmareste finalizarea acestora;
• Indeplineste obiectivele de vanzari cantitative (numar de clienti si finantari acordate) si calitative (valori medii, promovarea produselor profitabile, bonitatea clientilor atrasi in portofoliu);
• Incaseaza ratele de la clienti si depune numerarul la banca;
• Intocmeste rapoarte specifice activitatii

CERINTE

Studii economice, de preferinta superioare
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara in domeniul financiar-bancar
Candidatul ideal va fi o persoana:
- dinamica
- serioasa
- organizata
- atenta
- punctuala
- persuasiva
- dornica sa se afirme
- cu bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala

CREDEX Finantari S.A. este unul din liderii pietei creditelor de consum din Romania. Principalul obiect de activitate il constituie acordarea creditelor de consum si intermedierilor financiare.