Inginer agronom

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se va desfasura la Slatina si in alte zone din judetul Olt. Vor fi necesare deplasari periodice la Bucuresti.
Atributii:
- asista agronomul sef in planificarea lucrarilor
- urmareste si verifica aprovizionarea in timp util a necesarului de ingrasaminte, ierbicide, insecticide etc.
- identifica terenuri pentru arendare/inchiriere
- urmareste permanent starea culturilor aflate in responsabilitatea sa

CERINTE

- domiciliu in Slatina
- cunostinte de engleza la un nivel bun; limba italiana constituie avantaj
- experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu 400-600 Euro net in functie de experienta.
Bonusuri in functie de realizari.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.