Coordonator vanzarii IT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implementeaza strategia de vanzari IT a firmei, la nivel local
- prezinta clientilor oferta actualizata a firmei
- mentine relatia cu clientii: firme si persoane fizice
- responsabil de implementarea la nivelul raioanelor IT a politicilor si procedurilor companiei (merchandising)
- asigura feedback cu privire la actiunile dezvoltate pe aceste raioane
- intocmeste oferte pentru licitatii deschise

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experinta in domeniul Retail constituie avantaj;
- exeperienta in domeniul vanzarilor (constituie un avantaj);
- cunostinte hardware - nivel avansat;
- persoana dinamica, proactiva, organizata;
- abilitati de comunicare, orientata catre ceilalti;
- gandire strategica şi flexibilitate
- cunostinte de limba engleza nivel mediu (constituie un avantaj);

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv: fond de baza si comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist