Consilier vanzari si gestiune piese de schimb SLATINA

SC RUL-GRUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

identificarea pieselor solicitate de catre client in sistem, consultanta tehnica in alegerea produselor
verificarea produselor receptionate conform cu documentele justificative;
verificarea produselor vandute catre client;
aranjarea produselor pe rafturile magazinului;
pregatirea comenzilor, intocmirea ofertelor, facturilor si a documentelor de iesire cu ajutorul programului de gestiune;
descarcarea si incarcarea marfurilor receptionate/vandute
cunoasterea si promovarea produselor din oferta ;
culegerea informatiilor din piata referitoare la nevoile clientilor;

CERINTE

Cerinte:

studii medii sau superioare
abilitati de comunicare si de a rezolva probleme
atitudine deschisa, optimism, orientare spre client, lucru in echipa
creativ, desciplinat, optimist,persuasiv, motivat financiar
cunostinte operare PC ;
experienta in domeniul auto si vanzarii pieselor de schimb reprezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra:

mediu de lucru modern, dinamic si un colectiv tanar.
salariu net fix 1700 ron
tichete de masa de 15 ron
ore suplimentare platite
bonusuri din vanzari in functie de realizari

RUL-GRUP.SA este o firma infiintata in anul, care are ca principal domeniu de activitate comertul si distributia la pret de importator, a pieselor pentru tractoare, combine si utilaje agricole.
Comercializam rulmenti, curele, simeringuri, lant gall si piese pentru tractor si utilaje agricole.