AGENT VANZARI

ARCORA ART DISTRIBUTIE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei
- Vanzarea produselor si atingerea obiectivelor stabilite
- Cresterea numarului de locatii in care produsele sunt distribuite
- Identificarea potentialilor clienti in zona alocata
- Preluarea comenzilor de la clienti
-incasarea debitelor de la clienti
- Pastrarea unei bune relatii cu clientii

CERINTE

Candidatul ideal are experienta de cel putin 2 ani in relatia cu depozitele din jd Olt / Dolj , este eficient, ambitios, are o atitudine pozitiva si carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu propice dezvoltarii personale ; se ofera bonusuri consistente in functie de realizari ( mai mari decat cele ofeite de concurenta ); se ofera telefon mobil ; sunt avantajati candidatii cu autoturism personal ; se deconteaza combustibilul

Suntem o companie tinara si activam in doua domenii principale : comert cu materiale de constructii si FMCG pe reteaua de magazine traditionale din jd Arges .