Ioana Hotels***** din Sinaia angajeaza ospatari

Ioana Tourism and Leisure

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ioana Hotels din Sinaia angajeaza in cadrul restaurantului Forest ospatari cu varsta cuprinsa intre 21-33 de ani cu aptitudini excelente de comunicare care doresc sa lucreze intr-o echipa tanara unde isi vor putea imbunatatii experienta in domeniu.
De preferat persoane care doresc sa lucreze pe perioada nedeterminata
La cerere se poate oferi cazare
Experienta obligatorie

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
servirea exemplara a clientilor;
indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.
de plata.
• raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite

DESCRIEREA FIRMEI

Hotel de 5* din Sinaia cu o vasta gama de servicii