Asistent project manager (Secretara)

MBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectul este localizat in Sinaia
Perioada determinata pana in august 2014
Activitatea va fi direct subordonata project managerului lucrarii
Va intocmi jurnalele de activitate zilnice si saptamanale
Va verifica corectitudinea datelor transmise de catre subantreprenorilor in jurnalele de activitate
La cerere va intocmi rapoarte privind situatiile de lucrari
Va respecta si implementa regulamentul intern al santierului si regulile SSM
Va participa la toate sedintele de comandament si va intocmi minuta intalnirii
Va organiza, primi si distribui toata documentatia tehnica din cadrul santierului
Va fi responsabil de intocmirea tuturor proceselor verbale ce se vor incheia in cadrul executiei lucrarilor
Va respecta termenele limita impuse
Va verifica corectitudinea documentelor primite
Se va asigura ca toate persoanele implicate vor primi documentele necesare conform fiecarei specialitati
Intocmirea cartii tehnice a constructiei
Coordonarea cu celelalte departamente din cadrul companiei
Sarcini administrative si de logistica privind desfasurarea activitatii in cadrul biroului
Adaptarea la programul de lucru din cadrul santierului

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta pe un post similar in domeniul tehnic, constructii, de minim un an
Foarte bune cunostinte de operare PC, word, excel, outlook
Cunostinte de lucru cu echipamentele de birou (PC, copiator, scanner, fax);
Persoana ordonata si organizata;
Abilitati de comunicare si relationare;
Competente de comunicare scrisa si aplecare spre detaliu;
Atentie distributiva;
Spirit de echipa;
Program de lucru flexibil

BENEFICII OFERITE

Decontare transport
Laptop
Telefon
Nivel salarial oferit intre: 1500-2000 ron in functie de competente

Compania SC MBC SRL este o companie cu o vasta experienta in domeniul constructiilor si a amenajarilor interioare, avand un portofoliu bogat.

In calitatea sa de antreprenor general, compania SC MBC SRL a asigurat finalizarea tuturor proiectelor in bugetul si timpul alocat, acordand o mare atentie calitatii lucrarilor executate.