RECEPTIONER MARFA

INSTANT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

la sosirea unei livrari verifica existenta unei comenzi prealabile si verifica corelatia intre comanda si factura/aviz
- efectueaza receptia fizica a marfii
- controleaza marfa din punct de vedere al cantitatilor si calitatii, produselor(numara, cantareste masoara)
- aplica etichete de pret pe produse
- duce marfa pe raion sau la locurile de depozitare
- verifica termenele de valabilitate ale produselor, existenta certificatelor de garantie (acolo unde este cazul), existenta etichetelor, traducerilor (unde este cazul)
- verifica integritatea ambalajelor si marfurilor
- asigura curatenia rezervei (depozitul magazinului) si a spatiilor de depozitare

CERINTE

-Minim studii medii
-1-2 ani experienta in domeniu reprezinta avantaj
-Cunostinte utilizare PC
-Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate politete, ambitie, deschidere la nou
-Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

pachet salarial corelat cu rezultatele
-posibilitati multiple de dezvoltare personala intr-un mediu prietenos

Compania noastra se ocupa cu comertul de materiale de constructii centrale termice, instalatii, electrice , electrocasnice, respectiv service centrale termice avind o echipa cu multa experienta in acest domeniu.