CASIER - VANZATOR

INSTANT INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bun vanzator, cu initiativa,organizat,spirit de echipa
- Abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva, responsabilitate.
- Aspect fizic placut, ingrijit;
- Amabilitate fata de clienti
- elaboreaza diverse rapoarte referitoare la operatiunile din casierie
- face incasari pentru marfurile vandute
- face monetarul la sfarsitul zilei de lucru
- respectarea indicatiilor primite de la contabilitate
- incasarea facturilor numerar sau cu POS;
- emiterea facturilor fiscale si chitantelor;
- verificarea Registrului de casa si a banilor incasati;
- ordonarea si arhivarea zilnica a documentelor gestionate;
- pregatirea numerarului pentru trimiterea la banca;
- crearea si mentinerea unui climat placut, in relatiile cu clientii.

CERINTE

minim studii medii ;
- nivel minim de cunoastere a pachetului office;
- cunostinte minime de contabilitate primara si facturare;
- bune abilitati de comunicare ;
- o colega cu bune abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare documente si gestionare numerar.

BENEFICII OFERITE

lucrul intr-o companie dinamica si in plina ascensiune
- salariu motivant, bonuri de masa
CV se pot depune si pe adresa de email: instantsimeria@gmail.com

Compania noastra se ocupa de comertul de materiale de constructii centrale termice, instalatii, electrice, electrocasnice, respectiv service centrale termice avand o experienta bogata in domeniu. In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatiile, proactivitatea, dar mai ales valorile umane.
Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!