RESPONSABIL MARKETING-STRATEGII

SC VES SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Ai experienta relevanta in domeniul MARKETING-STRATEGII?
-Poti lucra bine in echipa, dar si singur?
-Vrei sa te relochezi intr-o zona superba, cunoascuta pentru frumusetile naturii si monumentele istorice?
-Visezi sa consumi doar 10 minute pe zi in trafic acasa-birou-acasa?
-Iti doresti sa iei parte la un proiect ambitios de restructurare a companiei, unde poti, deopotriva, sa arati ce stii si sa inveti mai mult?
-Esti un bun analist de studii de piata?
-Este interesant pentru tine un pachet salarial fix completat de beneficii / bonusuri legate de realizari?
-Vrei sa te alaturi unei echipe de entuziasti, hotarata sa arate ca se poate?

CERINTE

-Ai experienta relevanta in domeniul MARKETING-COMUNICARE?
-Iti doresti sa iei parte la proiecte ambitioase desfasurate pentru doua companii, unde poti, deopotriva, sa arati ce stii si sa inveti mai mult?

BENEFICII OFERITE

se va negocia in urma interviului

Fondata in anul 1978 ca o intreprindere producatoare de vase emailate pentru bucatarie, SC. VES SA. Sighisoara este astazi este o Societate Comerciala pe actiuni cu capital privat aflata in plin proces de restructurare si este producatoare de: vase de bucatarie emailate si teflonate, convectoare pe gaz, masini de gatit si incalzit cu combustibil solid, grill-uri pe gaz si combustibil solid, alte produse din tabla, emailate sau vopsite in camp electrostatic.
Gama larga a produselor, precum si orientarea catre nevoile clientului fac ca produsele noastre sa fie apreciate atat in tara, cat si la export in tari din Europa Centrala si de Est.