Reprezentant vanzari

Faberlic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare directa, prin catalog a produselor cosmetice FABERLIC

Responsabilitati:
- colectarea de comenzi;
- plasarea comenzii;
- achitarea comenzii in 14 zile de la facturare.

VALABIL PENTRU TOATE JUDETELE TARII.

CERINTE

- Minim 18 ani;
- Dornic de castiguri cat mai mari;
- Fire comunicativa.
Dac¿ esti o persoan¿ dinamic¿ ¿i ai multe cuno¿tin¿e, î¿i plac produsele cosmetice de calitate
FABERLIC î¿i d¿ posibilitatea s¿ te AFIRMI!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- 25% din valoarea comenzii, indiferent de valoarea sa;
- cadouri lunare;
- intre 6% si 26% din vanzarile echipei (pentru coordonatori);
- posibilitate crearii proprie echipe de reprezentanti din prima luna de activitate.

1. fii independent financiar ¿i aplica la acest job
2. fii cu un pas înaintea tuturor, al¿turi de FABERLIC – ultimele descoperiri în cosmetic¿;
3. fii reprezentant la noua firm¿ de produse cosmetice FABERLIC - unde po¿i g¿si produse pentru întreaga familie: îngrijirea tenului, îngrijirea corpului, produse pentru copii, make-up, îngrijirea p¿rului ¿i parfumuri fran¿uze¿ti la cele mai bune pre¿uri.
Firma de producatoare de produse cosmetice , in colaborare cu cei mai renumiti creatori de parfumuri si cosmetice. Pentru dezvoltarea gamelor de parfumuri si cosmetice Faberlic colaboreaza cu artisti din lumea intrega, precum Pierre Bourdon ( creatorul parfumurilor Davidoff–Lancaster si Christian Dior) si Chiara Fantig (director artistic al casei Nina Ricci) care este creatoarea produselor de machiaj Faberlic.
Dupa doar 8 ani de activitate, firma functioneaza cu succes pe plan international, continuand sa se extinda rapid in tot mai multe tari. Este o companie tanara, bine organizata si flexibila. Ofera multe avantaje Consultantilor si Clientilor sai si se adapteaza foarte bine cerintelor vietii omului modern.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie specializata pe vanzarea de produse cosmetice.