mecanic intretinere linie de productie

LACROIX AMBALAJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intretinere liniilor de productie a ambalajelor din carton;
- intervine pentru rezolvarea operativă si eficienta a disfuncţionalităţilor mecanice observate la utilaje in timpul functionarii.
- verifica permanent starea utilajelor si intervine in cel mai scurt timp pt. remediere;
-evidenta piese schimb;
- identifica cauzele care pot conduce la intreruperi in functionare ale utilajelor ;
- efectuează lucrari de întreţinere mecanică zilnice si periodice pentru fiecare utilaj, conform instructiunilor de intretinere a utilajelor;
-In timpul functionarii utilajelor urmareste ca acestea sa fie bine exploatate;

CERINTE

Experienta de munca in meseria de electromecanic/mecanic masini si utilaje sau lacatus mecanic
-Capacitate de intelegere a proceselor tehnologice /automatizari industriale

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Grupul LACROIX este unul din cei mai mari producatori din domeniul ambalajelor alimentare , cu 19 unitati de productie in toata lumea si un volum de 6,5 milioane de ambalaje pe zi.Raspunzand tuturor cerintelor specifice ambalajelor alimentare , producem din materiale diverse ( lemn , carton , plastic si mixte ) o gama foarte diversificata de ambalaje . Preocuparea noastra continua este apropierea de client prin produsele si serviciile pe care le oferim.