Coordonator Marketing

SC MBT UTILAJE PENTRU RECICLARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere pozitie: Primul membru al departamentului si responsabil direct de organizarea publicitatii si organizarea campaniilor de marketing

Responsabilitati: Concepere, creare strategie de publicitate si strategie de marketing. Studierea concurentei. Coordonarea surselor externe de design publicitar, web design si SEO. Organizare seminarii si workshop-uri impreuna cu clientii, organizare participari la targuri si expozitii, coordonarea comunicatelor de presa.

CERINTE

Calitati personale: Atitudine pozitiva, o persoana profesionala si independenta in cariera, multitasking, utilizarea programelor software, experienta in marketing atat online cat si offline, cunostinte solide de marketing si publicitate.

BENEFICII OFERITE

Avantaje: Pe langa obsinuitele si comunele masina, telefon, laptop si un mediu relaxat de munca sunt pregatit sa ofer un comision de succes in concordanta cu performanta actiunilor de marketing.

SC MBT Utilaje Pentru Reciclare SRL Produce si comercializeaza echipamente pentru industria reciclari.
www.mbt-romania.ro

Printreclientii nostrii se numara: Kaufland, Cora, Auchan, Hochland Romania, etc.