Coordonator Formare Profesionala Continua - Sighisoara

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea şi realizarea documentaţiei pentru autorizarea, începerea şi
desfăşurarea cursurilor
- Gestionarea dosarelor de participare la cursurile de formare
- Participa la selectia si coordonarea lectorilor/tutorilor
- Mentinerea relatiei cu lectorii
- Autorizare programe de calificare/recalificare : - Elaborarea unui model de programă de pregătire, Participarea la elaborarea programelor de pregătire pentru cursurile de calificare/recalificare

CERINTE

- Studii superioare
- Experinta in domeniul coordonării activităţilor de formare a personalului – consituie avantaj
- Limba engleza – nivel mediu – avansat

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale de renume
- Pregatiri si training-uri de specialitate

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.