achizitii, aprovizionare, logisitca

SC VES SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- 1 post de agent contractari si achizitii (broker marfuri, cod COR 341601), cu atributii in:
- negocierea si incheierea de contracte pentru cumparare de materiale, materii prime si produse,etc.
- 1 post de planificator materiale, cod COR 343304, cu atributii in:
- evidentierea materialelor si materiilor prime
- verificarea calitatii si tipodimensiunilor materiilor prime si materialelor,etc.
- 1 post de logistician gestiune, cod COR 123502, cu atributii in:
- constituire de stocuri
- distribuire si livrare de produse si materiale
- planificarea si stabilirea sistemului de inventariere
- organizarea si intretinerea depozitelor de produse finite si materiale, etc.

CERINTE

- cunostinte PC - pachetul MS Office
- studii superioare/medii
- experienta in domeniu (constituie avantaj)
- cunoasterea unei limbi straine

BENEFICII OFERITE

Data limita pentru inscriere 31 martie 2010

Fondata in anul 1978 ca o intreprindere producatoare de vase emailate pentru bucatarie, SC. VES SA. Sighisoara este astazi este o Societate Comerciala pe actiuni cu capital privat aflata in plin proces de restructurare si este producatoare de: vase de bucatarie emailate si teflonate, convectoare pe gaz, masini de gatit si incalzit cu combustibil solid, grill-uri pe gaz si combustibil solid, alte produse din tabla, emailate sau vopsite in camp electrostatic.
Gama larga a produselor, precum si orientarea catre nevoile clientului fac ca produsele noastre sa fie apreciate atat in tara, cat si la export in tari din Europa Centrala si de Est.