Manager fast food

Gazmar Impex SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura satisfactia clientilor, respectand politica generala a companiei
- defineste impreuna cu superiorul ierarhic direct o politica adaptata pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale
- contribuie la cresterea satisfactiei clientilor cu o echipa profesionala si mobilizata pe obiectivele de atins
- este responsabil pentru rezultatele contului de exploatare al fiecarui segment din subordinea sa
- integreaza, formeaza si evalueaza echipele
- joaca un rol activ in coeziunea echipei; mentine o ambianta colegiala si constructiva in echipa din subordine
- organizeaza activitatea zilnica a segmentelor, asigura repartizarea angajatilor pe segment, controleaza eficacitatea muncii in echipa
- respecta si asigura respectarea prevederilor contractului colectiv de munca, a regulamentului intern, a normelor de igiena, a normelor de protectie a muncii si PSI, a normelor de securitate si a politicii si a valorilor companiei
- mentine relatii permanente cu toate departamentele si serviciile companiei pentru a-si indeplini misiunea
- este responsabil de politica de pret
- este responsabil de urmarirea monitorizarii preturilor si gamelor pe piata
- garanteaza imbunatatirea rezultatelor si realizarea obiectivelor

CERINTE

Studii superioare
Experienta relevanta in domeniul comertului (peste 3 ani )
Abilitati de coordonare si management al echipei
Orientare catre client
Viziune globala, capacitati dezvoltate de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu interactiv

Situat în centrul oraşului Sighetu Marmaţiei în apropierea unor obiective turistice (Memorialul victimelor comunismului, Muzee, biserici etc.), hotelul vă oferă servicii de calitate având 103 locuri în camere de 2-3 paturi, camerele au TV, restaurant de 120 de locuri, bar de 60 de locuri.

Hotel Coroana denumit initial Korona apoi pana recent Hotel Tisa, este situat pe latura sudica a Pietei Libertatii din Sighetu Marmatiei.

Construit in sec XIX, pe doua niveluri si prevazut cu o renumita crama, hotelul a gazduit de-a lungul vremurilor inclusiv capete incoronate ( Regele Ferdinand I, Regina Maria, Principele Carol - viitorul rege cu sotia, Printesa Elena si Principele Nicolae, care a fost cazati aici intre 20-22 iule 1923).