Manager evenimente

Gazmar Impex SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel Coroana

Situat în centrul oraşului Sighetu Marmaţiei în apropierea unor obiective turistice (Memorialul victimelor comunismului, Muzee, biserici etc.), hotelul vă oferă servicii de calitate având 103 locuri în camere de 2-3 paturi, camerele au TV, restaurant de 120 de locuri, bar de 60 de locuri.

Hotel Coroana denumit initial Korona apoi pana recent Hotel Tisa, este situat pe latura sudica a Pietei Libertatii din Sighetu Marmatiei.

Construit in sec XIX, pe doua niveluri si prevazut cu o renumita crama, hotelul a gazduit de-a lungul vremurilor inclusiv capete incoronate ( Regele Ferdinand I, Regina Maria, Principele Carol - viitorul rege cu sotia, Printesa Elena si Principele Nicolae, care a fost cazati aici intre 20-22 iule 1923).

Abilitati personale:

• gandire strategica, conceptuala si analitica, capacitate de sinteza
• bune abilitati de negociere
• diplomatie, tact, implicare, obiectivism, corectitudine, dinamism, initiativa, spontaneitate
• excelente abilitati de comunicare si prezentare

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in domeniu;
- Abilitati de comunicare in limba engleza;
- Reorganizare hotel
- Raspunde de organizarea de evenimente;
- Identifica modalitati de dezvoltare si imbunatatire a serviciilor/produselor oferite de firma
- Promoveaza servicile si produsele societatii

BENEFICII OFERITE

- Salariu interactiv + bonusuri
- Se ofera cazare + masa