EXECUTIVE MANAGER

SC MEGATIP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura conducerea departamentului de productie PVC si AL, pentru atingerea tintelor de vanzari propuse, prin corelare atenta cu planificarea productiei.
Initiaza masuri pentru atingerea indicatorilor de performanta propusi.
Coordoneaza echipa de vanzari si participa proactiv la promovarea si vanzarea produselor proprii.
Asigura capacitatea unitatii de productie pentru oferirea indicilor de calitate conform standardelor , in scopul de a atrage si a mentine clientii.
Evaluarea periodica a activitatii de vanzari si productie cu intocmire de raportari si statistici aferente.

CERINTE

Studii superioare tehnice absolvite
Experienta minima 3 ani in conducere si minim 3 ani in vanzari
Cunoasterea tehnicilor de negociere si comunicare
Capacitate de analiza si organizare
Disponibilitate la deplasari frecvente
Cunostinte operare calculator in program AUTOCAD
Cunoasterea lb germane si a lb engleze

BENEFICII OFERITE

Dezvoltare profesionala
Masina de serviciu
Telefon de serviciu

MEGATIP este o companie cu activitate in consultanta resurse umane. Clientul nostru este o companie cu activitate in productia si montajul tamplariei PVC si de AL, avand sediul central in Sighetu-Marmatiei.