Vorbitori Limba Franceza

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Va ocupati de prelucrarea de date si introducerea acestora intr-o baza de date.
- Oferiti potentialior clienti informatii despre oferta de servicii si produse.
- Oferiti informatii clientilor, cu privire la diferite pachete de soft: antivirusi, Windows.
- Comunicarea se realizeaza cel mai des prin telefon si in anumite cazuri prin Email si posta.
- Se lucreaza de preferinta in regim de timp partial (4 ore/zi) si full time (8 ore/zi).

CERINTE

- Sunteti student sau absolvent de studii superioare.
- Cunoasteti limba franceza la nivel avansat si va simtiti confortabil sa comunicati cu oamenii.
- Intelegeti procesul vanzarii.
- Aveti cunostiinte bune de operare PC.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.