Vanzator Raion Sibiu

Baumax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea unei deserviri amabile si rapide catre clienti;
- Aprovizionarea corect¿ ¿i eficient¿ a rafturilor din magazin
- Informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin cat si oferirea de informatii de specialitate;
- Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii conform legislatiei si specificului fiecarui departament;
- Realizarea corecta a inventarelor si obtinerea rezultatelor planificate;
- Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a mijloacelor din dotare;

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta in activitatea comerciala constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
- Orientare catre rezultate si eficienta in rezolvarea problemelor;
- Bun negociator, nivel ridicat de atentie si spirit de raspundere;
- Spirit de echipa si orientare catre client;
- Cunostinte de operare calculator (ERP, Word, Excel);
- Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Obiectivul nostru este sa sprijinim clientii nostri in realizarea proiectelor de constructii si amenajari gospodaresti. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
In prezent, compania bauMax are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj si Targu Mures, urmand deschiderea pana la sfarsitul anului a magazinului din Craiova.