Unit Manager Asigurari

KD Life Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unit Manager recruteaza si selecteaza echipa de vanzari, administreaza un portofoliu mare de clienti, dezvolta reteaua de vanzari, participa la traininguri de specialitate

CERINTE

- studii superioare - constituie avantaj
- abilitati de planificare si administrare
- toleranta la stres
- dorinta de a reusi si a creste in cariera intr-un domeniu foarte dinamic

BENEFICII OFERITE

- salariu fix plus comisioane
- bonusuri
- training-uri de specialitate
- telefon de servici

Grupul financiar KD Group a fost infiintat in 1994 in Slovenia si a patruns in Romania in anul 2004 prin KD Investment si KD Capital, iar apoi in 2006 si cu KD Life.
Avand la inceput in administrare active in valoare de 200 milioane EURO in prezent KD Group administreaza active in valoare de peste 857 milioane EURO, in tari precum Slovenia, Bulgaria, Croatia, Serbia, Muntenegru, Bosnia Hertegovina, Romania.