Unit manager

SC RO-NA Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Recrutarea,instruirea,consultantilor financiari
-Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
- - Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Aptitudini manageriale
- Cunostinte operare PC la nivel mediu
- Capacitate de a lucra in echipa,
- Foarte bune abliitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, orientarea spre rezultate,
- experienta pe un post similar,constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii mult peste media pietii.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta financiar-bancara, brokeraj.