UNIT MANAGER

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, Managerul de Agentie al unei companii multinationale, ce activeaza in domeniul asigurarilor de viata si al pensiilor private ocupand locul 7 in lume, cu investitie straina si prezenta pe piata de peste 150 ani, in Sibiu activand din 1998.
Postul de Unit Manager este un post cheie in cadrul acestei companii, avand componente de Management, instruire, recrutare, vanzare. Principalele responsabilitati ale acestuia sunt:
- coordoneaza si conduce activitatea unei grupe de consultanti;
- urmareste realizarea unui plan, atat valoric, dar si numeric;
- recruteza personal pentru a-si forma sau completa unit-ul de consultanti;
- sustine anumite cursuri echipei de consultatnti, partea teoretica, in special;
- activitati de vanzare a serviciilor furnizate de catre companie.

CERINTE

Daca:
- esti o persoana perseverenta, sociabila si detii excelente abilitati de comunicare;
- vrei sa iti cladesti o cariera de succes in cadrul unei companii multinationale;
- ai studii superioare si ai abilitati de coordonare,
atunci te asteptam sa te alaturi acestei echipe.
Constituie un avantaj experienta pe un post similar.

BENEFICII OFERITE

- in primele 6 luni exista un venit fix , plus comision de 25% din vanzarile Unit-ului;
- posibilitatea de a fi promovat;
- independenta in actiune;
- training on the job, training despre companie, teambuilding;
- posibilitatea de a-ti construi o cariera de viitor in vanzari.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.