Trainer

Centrul DOCTUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Curs acreditat CNFPA - FORMATOR, SIBIU, 11-14 septembrie 2009

BENEFICII OFERITE

Centrul DOCTUS va invita la cursul acreditat de FORMATOR care se va desfasura la SIBIU, in perioada 11 - 14 septembrie 2009.
La finalul cursului, absolven¿ii vor deveni Formatori certifica¿i CNFPA Cod formator 241205, certificate valabile in spatiul U.E.
Adresabilitate:

Cursul este recomandat pentru:
• -managerii departamentelor RU
• -specialisti RU
• -administratorii de procese
• -lectorii interni ai organizatiilor
• -specialistii implicati in procesul de evaluare si certificare a competentelor profesionale
• -responsabilii de echipe de proiect
• - reprezentanti autoritati publice locale
• - profesori, invatatori, educatori
• - reprezentanti ONG
Calendarul cursului:
Cursul dureaza 4 zile (program orele 10-18) si se va finaliza cu examen de absolvire.

11 sept. – 14 septembrie 2009

Data limita de inscriere: 27.07. 2009
Taxa de participare: 650 RON
Taxa include: - cursul
- suportul de curs
- taxa de examen
- certificatul de absolvire
- pauzele de cafea

Inscrierea se face prin completarea si trimiterea unei fise de inscriere (care se gaseste pe site-ul nostru www.doctus.ro) la adresa de email: office@doctus.ro in urma careia veti fi contactat in cel mai scurt timp posibil pentru date suplimentare, necesare inscrierii definitive.

DESCRIEREA FIRMEI

Centrul de instruire - furnizor de cursuri acreditate