TEHNICIAN MONTAJ INVELITORI CERAMICE

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

HR analytics (www.analytics.ro), recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala care activeaza in domeniul productiei tiglei ceramice, TEHNICIAN MONTAJ INVELITORI CERAMICE (experienta min. 2 ani).

Principalele atributii ale ocupantului postului sunt:

- Montarea / demontarea standurilor expozitionale, minisarpantelor
- Pregatirea materialelor necesare pe teren (minisarpante, expozitii)
- Acordare de asisten¿¿ la scolarizarea colaboratorilor externi
- Realizarea de demonstratii pentru montatori
- Implicarea in lucrari de reparatii

CERINTE

Candidatul pentru acest post va trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studii medii sau postliceale – profil constructii
- experienta in activitate similar¿ min.2 ani sau experienta in domeniul constructiilor
- constituie avantaj calificarea in meseria de tamplar sau dulgher
- sa manifeste profesionalism, responsabilate si initiativa
- abilitati manuale dezvoltate
- capacitate de lucru la inaltime

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Training intern
- Participarea la cursuri de specializare in tara si strainatate

HR ANALYTICS este o companie specializata in dezvoltarea de solutii in managementul resurselor umane.
Succesul nostru este asigurat de profesionisti in recrutare, training si team-building, precum si de gradul inalt de personalizare a fiecarui proiect, raportat la necesitatile clientilor