Tehnician Mentenanta

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul dintre cei mai importanti jucatori la nivel mondial in ceea ce priveste productia de materiale textile pentru saltele. Compania s-a infiintat in 1982, iar in prezent isi desfasoara activitatea in noua tari, printre care si Romania (Sibiu).
Postul se adreseaza candidatilor care au experienta in electricitate si mecanica, pentru intretinerea si pastrarea in stare de buna functionare a echipamentelor si utilajelor de productie, cat si pentru repararea acestora.

CERINTE

- experienta in mentenanta;
- cunostinte eletromecanica;
- cunostinte de intretinere, diagnosticare si depanare a utilajelor;
- indemanare tehnica, precizie si atentie in lucru, responsabilitate;
- persoana ordonata si cu gandire logica.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.