TEHNICIAN MENTENANTA

HR ANALYTICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Montarea si depanarea masinilor de cusut;
- R¿spunde de realizarea programului de produc¿ie prin asigurarea bunei func¿ion¿ri a utilajelor din dotare;
- R¿spunde de executarea la timp ¿i de bun¿ calitate a lucr¿rilor de între¿inere , repara¿ii curente, medii ¿i capitale la utilajele aflate în dotare;
- R¿spunde de întregul inventar (obiecte de inventar, piese de schimb);
- R¿spunde de achizi¿ionarea bunurilor de consum curent, necesare;
- Zilnic face inspec¿ia utilajelor remediind defec¿iunile constatate
- Are obliga¿ia de a se perfec¿iona, de a participa la toate instruirile organizate pe plan profesional, protec¿ia muncii ¿i prevenirea incendiilor;
- Are obliga¿ia de a sesiza problemele, de a inova, de a g¿si ¿i propune solu¿ii de rezolvare ale acestora.

CERINTE

Educatie:
- Studii medii sau superioare tehnice constituie avantaj
Experienta:
- experienta in depanarea si intretinerea masinilor de cusut
Cerinte specifice:
- responsabil, orientat spre munca, disciplinat, motivat, cooperant, capacitate de organizare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant si competitiv.

HR ANALYTICS (www.analytics.ro) angajeaza pentru clientul sau, avand ca domeniu de activitate productia de marochinerie, TEHNICIAN MENTENANTA.