TEHNICIAN INSTALARE ANTENE SATELIT

SC NETGATE CABLE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Instaleaza echipamente de receptie prin satelit ;
- Asigura service si asistenta tehnica pentru echipamentele instalate;
- Recupereaza echipamentele tehnice de la clienti in functie de planificarea acestor lucrari;
- Ofera informatiile necesare pentru inchiderea lucrarilor programate de catre departamentul Dispecerat Tehnic;
- Ofera sprijin neconditionat colegilor din departamentul Tehnic;
- Raporteaza superiorului ierarhic direct activitatea sa zilnica si motiveaza rezultatele obtinute;
- Participa la activitatile organizate de conducere neconditionat;
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct in vederea realizarii strategiilor pe termen scurt ale firmei, in limitele respectarii temeiului legal.

Doar persoanele selectate vor fi contatctate pentru intreviu

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Cautam o persoana tanara, ambitioasa, politicoasa, serioasa, punctuala, sociabila, optimista si dornica de a invata lucruri noi;
- Absolvent studii medii/superioare cu profil tehnic (constituie un avantaj);
- Experienta pe o pozitie similara (constituie un avantaj);
- Experienta in domeniul electric (constituie un avantaj);
- Experienta in lucrul cu echipamente electronice (constituie un avantaj);
- Experienta in lucrari de retelistica: cablare, conectare, medii de transmisie, etc.;
- Abilitati excelente de comunicare cu clientii;
- Spirit de echipa;
- Disponibilitate la deplasari;
- Rezistenta la stres;
- Permis categoria B (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

Beneficiile se vor discuta la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

TELECOMUNICATII