Team leader

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Leadership-ul – un termen destul de comun in ultimii ani, si in Romania.

Auzim, citim si invatam despre acest concept.
Noi, echipa Job Connect, ne straduim sa il promovam, pentru a-l integra in vietile noastre si ale celor din jurul nostru.
Blog-ul Job Connect ( http://jobconnectsibiu.blogspot.ro/ ) ofera multe articole pe aceasta tema.
De data aceasta, suntem curiosi cati lideri gasim in jurul nostru. Sefi cunoastem multi. Cati dintre ei sunt lideri?

In aceasta perioada ne aflam in cautarea unui lider; a unei persoane care a invatat nu numai teoretic despre acest concept, dar o preocupa si il traieste in propria viata.

CERINTE

Liderul pe care il cautam este unul deja format, are experienta in conducerea de echipe si gestionarea eficienta a acestui nume pe care il poarta. Este o persoana cu un caracter ales si care poate castiga usor respectul persoanelor pe care le coordoneaza.

Este o persoana puternica si priceputa in a raspunde unor provocari care pot aparea din punct de vedere profesional. Are experienta si cunostinte in multiple domenii: contabilitate, marketing, administrarea afacerilor, vanzari.

Este o persoana sociabila, joviala, ii place sa ajute, sa conduca, sa invete, sa supervizeze, sa comunice cu oamenii, sa negocieze, sa se implice.

BENEFICII OFERITE

Va asemanati cu persoana descrisa mai sus?
O schimbare v-ar face bine in acest moment al vietii si al vremurilor?
Ne-ar face placere sa va intalnim si impreuna sa ajungem mai sus, intr-o colaborare cu beneficii pe termen lung!

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.