TEAM ASSISTANT

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru filiala noastra din Sibiu recrutam persoane dinamice si entuziaste care sa ocupe functia de TEAM ASSISTANT. Rolul de TEAM ASSISTANT presupune asigurarea suportului specific muncii de secretariat pentru buna desfasurare a activitatii echipei.

- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice, fax-urilor si e-mail-urilor;
- Primirea candidatilor si a clientilor;
- Organizarea si evidenta documentelor;
- Operarea documentelor in baza de date;
- Administrarea necesarului de consumabile.

CERINTE

- Experienta in activitati de secretariat;
- Studii superioare;
- Buna cunoastere a limbii engleze;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Cunostinte minime de contabilitate primara;
- Persoana organizata si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Oportunitate de dezvoltare intr-un mediu multinational.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!