SUDOR TIG - SIBIU : FLAROPROD SA

FLAROPROD SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sudura in cupru cu aparat TIG

CERINTE

- studii medii
- calificare ca si sudor
- seriozitate, corectitudine si perseverenta
- disponibilitate de a lucra in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial avantajos
- transport asigurat
- bonuri de masa

FLAROPROD SA a luat fiinta in urma procesului de reorganizare a firmei FLARO SA, preluand o parte din activitatea firmei mama. Din anul 2005 firma este parte a Holdingul RTC, iar in momentul de fata echipa sa se ridica la numarul de peste 300 de angajati.
Domeniul de activitate este reprezentat de: producerea de piese si produse injectate pentru clientii sai din domeniul industriei automobilelor, electronicii si electrotehnicii, a papetariei si biroticii; producerea de piese metalice prin deformarea plastica la rece a tablelor, benzilor, sarmelor si producerea de articole de mercerie uz casnic si gospodaresc; al treilea domeniu fiind constituit de prelucrarile mecanice si prestari servicii.
Misiunea noastra este aceea de a avea relatii profesionale cu toti clientii nostri, de a le satisface complet asteptarile in ceea ce priveste produsele si serviciile pe care le oferim.