STRUNGAR MASINI COMANDA NUMERICA

FLAMET-membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Persoana va fi responsabila cu programarea strungului automat cu comanda numerica in vederea executarii pieselor necesare.

CERINTE

- Studii medii
- Experienta minim de 2 ani programare si executie piese pe strung automat cu comanda numerica
- Cunostinte de calculator la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Instruire dupa angajare

Pe o piata dominata de companii multinationale, RTC Holding reprezinta unul din putinele grupuri comerciale mari in proprietate romaneasca, un holding cu mai mult de 65 de companii, lider pe zona de birotica-papetarie(Office Express), cargo-curierat(TCE) si retail produse media(Diverta).
Pentru RTC Holding, 2005 a insemnat aniversarea a 15 ani de activitate pe piata romaneascasi o strategie de expansiune puternica pe mai multe segmente de piata printr-o politica de achizitii spectaculoase: Grupul Best, Sistec, Simtech Datacom, ProCa si nu in ultimul rand distribuitorul de carte ProNoi.
Flamet este companie producatoare de repere metalice stantate si constructii sudate.