Senior PHP Developer

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul software, prezenta pe piata din 2007 si care are ca principal obiect de activitate dezvoltarea de aplicatii/ site-uri web.
Noul coleg va avea oportunitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si va fi implicat in urmatoarele procese:

planificarea proiectului;
managementul proiectului;
dezvoltare aplicatii.

CERINTE

experienta minim 2 ani in dezvoltarea aplicatiilor web;
cunostinte tehnologii PHP/MYSQL, HTML, CSS, Java script;
utilizarea CMS-urilor;
cunostinte despre securitatea datelor.

BENEFICII OFERITE

munca intr-un colectiv tanar si dinamic;
oportunitatea de a lucra in proiecte de talie internationala;
salarizare atractiva.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.