SEF STATIE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indruma permanent si evalueaza periodic functiile subordonate
Investigheaza cauzele si raporteaza pentru:
- formularele de transport incomplete
- performanta serviciului individual sau colectiv pentru: livrari, preluari sau alte transporturi
- relatiile cu clientii, cat si cu celelalte departamente
- calitatea serviciului oferit pe piata
- alte rapoarte si statistici.
Verifica si asigura ca standardele Companiei sa fie respectate de intregul personal in fata clientilor
Asigura in mod direct o recrutare riguroasa a candidatilor

CERINTE

- Studii superioare - obligatoriu
- Experienta in curierat/Posta constituie avantaj
- Cunoscator al specificului zonei - geografic, administrativ, economic
- Abilitati vanzare, organizare si orientare catre client
- Operare PC (Microsoft Office, Internet)
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari frecvente
- Permis conducere categoria B, eventual C

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.
- Telefon de serviciu.
- Instruire profesionala continua.
- Sanse reale de promovare.

- Numai candidati selectati vor fi contactati.