SEF SCHIMB

S.C.TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma germana care produce componente industriale din plastic pentru export.

Principalele atributii sunt:
- coordonare si planificare echipa de productie;
- urmarire realizare productie atat calitativ cat si cantitativ;
- instruire noi angajati;
- intocmire si prezentare rapoarte de productivitate si calitate.

CERINTE

- studii medii/superioare tehnice;
- minim 3 ani experienta pe un post similar;
- cunostinte de limba engleza/germana - avantaj;
- cunostinte de MS Office;
- carnet de conducere categ. B - avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!